כיום כל בעל עסק זקוק לא רק לידע בירוקרטי ובניית אסטרטגיה מעולה לאורך כל השנה, אלא להכיר את הנדבך השיווקי שנקרא שיווק באינטרנט. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבעלי מקצוע שונים כמו רואי חשבון, עורכי דין ורופאים הזקוקים לא רק לסרטונים מגניבים וקצרים שיתפוס את עין הגולשים והלקוחות אלא גם בתדמית האתר, ביכולת ניהול הפניות ועוד. על כן שיווק באינטרנט לרואי חשבון כמו שציינו הוא מעט שונה משל שאר אנשי המקצוע והעסקים, ובשל כך מומלץ בעבור רואי חשבון ללמוד את השלבים הקריטיים בשיווק ופיתוח האתר המקצועי שלהם על מנת להגיע ללקוחות הנכונים.

שלבים ראשונים בשיווק אינטרנטי לרואי חשבון

בכל הקשור לשיווק אינטרנטי לרואי חשבון, חשוב לזכור כי ההבדלים בין עסקים אחרים הוא בעיקר היכולת לשמור על תדמית נכונה ואיכותית שתוכל למשוך את הלקוחות הראויים לנו. על כן השלבים הראשונים בשיווק שכזה יכללו כמובן אתר ממותג אשר יכיל בתוכו תמונות מקצועיות, התייחסות לתחומי העיסוק של רואה החשבון, דף אשר יכלול פרטיים אישים של אנשי הצוות ובעלי החברה וכמובן פרטים ליצירת קשר. כמובן שאתרים שכאלו יצטרכו גם לענות על הדרישות של מנועי החיפוש גוגל, על כן מומלץ לבנות אתרים כאלו בעזרת מערכות קוד פתוח כמו וורדפרס. עם זאת חשוב לשמור על אסתטיקה ועיצוב מודרני, שכך נוכל להראות על אתר מעודכן ומזמין לצד יכולת גלישה נוחה לכל המשתמשים.

השלבים המתקדמים

הקמת האתר הוא שלב ראשוני, לאחריו חשוב שנשקיע באתר על מנת להעמיק בתחומי העניין שהמשרד מתמחה בו וזאת נעשה על ידי כתיבת תוכן. את כתיבת התוכן מומלץ לעשות כמובן לפי תחומי העיסוק, אך בכדי לשמור על "תנועה" ערה לאתר שלנו מומלץ להעלות תוכן אחת לכמה שבועות. על התוכן כמובן להיות איכותי, מזמין וכמובן שיוכל להעניק קמצוץ מהידע שלנו אל הקוראים. כמובן שמלבד כל אלו קיימים עוד דרכים לשיווק האתר, בין במיקוד השיווק דרך רשתות חברתיות ועד אל שיווק דיגיטלי ממומן או שיווק דיגיטלי אורגני. כל אחת מהדרכים תוכל להיות מועילה, אך דורשת במרבית המקרים התערבות של איש מקצוע המתמחה בשיווק דיגיטלי.

לקריאה נוספת – https://digiguidance.com/