לא מעט ממרכיבי המשקפיים מבינים כי השימוש בהן כמעט מיותר, כאשר בשוק האופטיקה ישנם אינסוף סוגים שונים של עדשות מגע. עדשות אלו יכולות להגיע במגוון מספרים שונים, גם עם דגש לצילנדר וגם ביכולות שונות כמו החלפה של צבע העין ועוד. אך בשביל שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם ועבור הראיה שלכם, חשוב לדעת מי אלו אותן חברות ואילו סוגים באמת תוכלו להשתמש לאורך זמן ולא להחליף בסיום כל תקופה או אפילו לפי. לכן בשביל שתוכלו למצוא עדשות מגע חודשיות מומלצות, קיבצנו עבורכם כמה מן העדשות המומלצות ביותר.

Soflex-dispo bio

חברת סולפלקס מתמחה כבר שנים בהכנת עדשות מגע מעולות, גם כאלו המיועדות לשימוש יומי וגם לכאלו המיועדות לשימוש חודשי. אך עדשות החודשיות של סופלקס נחשבות לא בכדי כעדשות מעולות, ולהוכחה תוכלו לראות את דיספו ביו המיוצרת מחומר סיליקון הידרוג'ל נושם העוזר להמשך תחושת הרטיבות בעין.

אלקון- airpotix

לעדשות אלו ישנם 2 סוגים עיקריים של חברת אלקון, האחד מהם מתאים יותר לאנשים בעלי צילינדר ונחשבות כיום לטובות בתחומן. וסוג העדשה השני נחשב גם כן לעדשות חודשיות ברמה גבוה ביור, שכן הוא מצליח לשמור על חדשות לאורך זמן הלבישה שלהן ויכולת שינה איתן במשך חודש שלם. יחד עם יכולת הנשימה של העדשה היא גם מייצרת מעטפת הדוחה לכלוך ועוזרת על שמירה של הראיה בצורה חדה ונקיה.

Cooper vision

לחברה זו ישנם גם כן כמה סוגי עדשות נחשבות למאוד מתקדמות ביחס ללא מעט עדשות אחרות בשוק, כאשר הראשונה שבהם נשענת על טכנולוגית pc המאפשרת התנגדות גבוה למשקעים בעין, רכות ונוחות בזמן שתרכיבו את העדשה ועוד. אך יחד עם סוג זה של עדשות לחברת cooper vision ישנם עוד כמה סוגים כאשר הבולטת מביניהם "Biomedics 55 Evolution" העוזרת לתת פוקוס לעיניים ומיקוד גם בתנאים שעלולים להיות מאוד לא נוחים לעיניים.

Bausch & Lomb-soflens 59

לחברת בוש אנד לומב ישנם לא מעט עדשות מגע וחברה זו נחשבת גם לבין הוותיקות בשוק עדשות המגע, מה שמוביל לא רק לחדשנות אלא גם היכולת לשמר את ההצלחה של עדשות המגע וגם לשכלל אותן. אחד מאותם הסוגים של עדשות המגע הן לא אחר מאשר soflens 59 המורכב מ59 אחוזים של מים, מה שעוזר כמובן בראיה צלולה יותר ודחיה של שומנים מסביב לעין.