בתקופת הקורונה לא מעט מהעובדים הוצאו לחלת או שהוצאו לחל"ת, אך בתקופה האחרונה נראה שהמשק הישראלי חוזר לפעולה ואיתו מאות של מודעות דרושים. מודעות אלו רלוונטיות כמעט לכל אזור בארץ, במיוחד כאשר אנחנו מדברים על אזורים כמו ראש העין או פתח תקווה שנמצאות בתקופת התפתחות.

ראש העין

עיר שכבר שנים נמצאת בתנופה של התפתחות ואל מודעות הדרושים בראש העין מצטרפים גם לא מעט עבודות לוגיסטיות, הנדסיות ושירות כך שתוכלו למצוא לא מספר לא קטן של דרושים בתחום הללו. עבודות אלו מתחלקות לתפקידי הייטק במשרת ג'וניור, מיישם פרויקטים ועוד מגוון רחב בתחום ההייטק וההנדסה. יחד עם משרות אלו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של עבודות בתחום הלוגיסטיקה, הבק אופיס והשינוע. משרות אלו התאפיינו בעיקר בבקרי איכות, נציגי מכירות, מחסנאי ותפעול מחסן. עבודות בראש העין באתר סחבק.

פתח תקווה

העיר פתח תקווה שנמצאת בקרבה לערים מרכזיות שונות כמו תל אביב ורמת גן, מציעה בתוכה לא מעט משרות לתושבי העיר. אך המודעות החמות ביותר לתושבי העיר כיום הן משרות כמו נציגי שירות ומכירה, עבודת בק אופיס ועבודות ייצור במפעל. כל אלו התאפיינו בשירותי טלמרקטינג שחלקם יהיו בתוך פתח תקווה וחלקם מחוץ לה, אבל לא מעט מהמשרות האלו יהיו גם מחוץ לעיר פתח תקווה. עבודות ייצור במפעלים מחלקות לעבודת מזכירות ותפעול מערכות, יחד איתם תוכלו למצוא גם עבודת מלקטים.

עבודות חיוניות

בהמשך לתקופת הקורונה ישנם כיום לא מעט מקומות עבודה אשר נחשבים לחיונים וגם מגייסים עובדים, את אלו תוכלו למצוא גם בראש העין וגם בפתח תקווה. חלק לא קטן מהמשרות הללו יהיו חלק ממערך מכירות של סופרים, שליחויות, נהגי משאיות ואפילו מלקטים!

עבודות זמניות

גם עבודות לסטודנטים וחיילים משוחררים תוכלו למצוא ללא בעיה בפתח תקווה וגם בראש העין, שבשתיהן תוכלו למצוא מודעות דרושים עבור מתדלקים, אנשי מכירות ועובדי מזון. כמובן התקופה האחרונה מלווה בלא מעט חוסר וודאות האופף את רובנו, אבל כשזה מגיע לחיפוש העבודה הבאה שלכם, דעו שתוכלו למצוא אותו בקלות.