משחקי המזל נחשבים בישראל אל משחקים פופולריים במיוחד, כשמפעל הפיס אחראי כבר עשרות שנים על מגוון גדול ומשתנה של משחקי מזל שונים, החל ממשחקי הלוטו השונים ועד אל משחקי הניחוש בתחום הספורט. באשר למשחקי הניחוש המתבססים על ניבוי תוצאות המשחקים ועוד מגוון מאפיינים, חשוב להכיר הבדלים שבין ווינר הנחשב לאח ה"צעיר" לבין הטוטו המלווה את אוהדי הכדורגל הישראלים תקופת זמן לא קטנה. ההבדלים שבין המשחקים הללו הינם רבים, אך עדיין שניהם מציעים אתגרים שונים שיוכלו להפוך את שווי הניחושים השונים, לגבוה במיוחד עם לא מעט אפשרויות ניחוש.

משחקי הווינר

מפעלי כדורגל אירופאים ובינלאומיים מושכים אל המרקע מיליארדי בני אדם ברחבי העולם, בין אם מודבר במונדיאל ועד אל משחקי ליגת האלופות. אך לצד זאת לא מעט מהצופים והאוהדים מבקשים לקחת חלק פעיל גם בניחוש כמות הצהובים, מספר הקרנות לכל קבוצה ואפילו איזו קבוצה עתידה להבקיע את השער הראשון במשחק וכמובן את התוצאה הסופית. ניחוש של כל אלו יכול להתקיים בעיקרו דרך משחקי הווינר, אשר מציעים ניחוש של תוצאות ממגוון מפעלים ברחבי העולם, החל מהליגה הסינית ועד אל כדורגל בליגה המרוקאית. כמובן שלצד משחקי הכדורגל הרבים ניתן לנחש במשחקי הווינר גם משחקי כדורסל מרחבי העולם, החל ממשחקי ידידות בענף הכדורסל ועד אל ליגות כדורסל ברחבי אירופה והעולם. יש מי שנעזר באתר סמארט בנושא ווינר.

משחקי הטוטו

אבל יחד עם ניחוש משחקי הווינר, התוצאות ושאר הנתונים הסטטיסטיים חובבי משחק הכדור יוכלו להשתתף בהגרלה שבועית הכוללות שישה עשר משחקים מרחבי העולם דרך משחקי הטוטו. הגרלות במשחקים אלו כוללות פרס כספי שסכומו גדל משבוע לשבוע במידה ולא נמצאו ניחושים נכונים, כשהמנחשים נכונה יצטרכו לנחש כ16 משחקים נכונים. יחד עם זאת האפשרות לנחש משחקים ממספר ליגות משתנות החל מהליגה הלאומית ועד הליגה האנגלית השנייה, מאפשרים מספר ניחושים מדויק יותר. בנוסף לטוטו המסורתי המתקיים בישראל כבר עשרות שנים, ניתן גם להשתתף בטוטו עולמי ולנחש עוד מגוון משחקים מרחבי העולם. עם זאת חשוב לשחק במשחקי מזל בצורה חכמה ומאוזנת, לא להיסחף ולשמור על הנאה מיטבית.